İsim ve Soyadı
Telefon
Mail Adresi
CV
 
Nossa Costa
Üç yanı deniz, her yanı eğlence
Nossa Costa, Türkiye’nin ilk 5 yıldızlı, Altın Çıpa Ödüllü Marinası’nda, İstanbul’un merkezinde fakat karmaşasından uzak deniz ve iyot kokusunu en derin hissedeceğiniz bir konuma sahiptir.
Denizin üzerinde 360 derece, deniz ile iç içe mükemmel bir manzaraya sahip Nossa Costa’da özel davetlerinizi verebilir, organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Nossa Costa, peri masallarındaki düğün, davet ve organizasyonlarınızı gerçekleştirme imkanı sağlıyor. Marina ve zengin yeşil alan seçeneği, özel günleriniz için mükemmel bir arka plan oluşturacaktır.
Nossa Costa’da havuz başı, alakart restaurantı, Sahil Cafe ve toplantı salonu bulunmaktadır. 150 kişiden 750 kişiye kadar farklı organizasyonlara ev sahipliği yapabilmektedir.
Şehrin kalbinde, yediden yetmişe tüm aile bireylerine uzaklara gitmeden birlikte keyifli vakitler geçirme imkanı sağlıyor. Nossa Costa havuzu size keyifli bir yaz geçirme imkanı ve yoğun iş temposu sebebiyle tüm yaz boyunca havuzun keyfini misafirleriyle birlikte çıkarmak isteyenler için denizin ortasında, arıtılmış deniz suyu ile doldurulmuş havuz keyfi sunuyor.

Nossa Costa’da, peri masallarını aratmayacak düğün ve davetler… Ataköy Marina’da, 360 derece denizin ortasında, size özel zengin ve alternatifli mönü seçenekleri, süsleme detayları ile en özel günlerinizde hayallerinizdeki mükemmelliği yaşayabilirsiniz. Denizle iç içe ve mükemmel bir manzaraya sahip Nossa Costa özel davetlerin de aranan ve alternatifsiz trend mekanıdır.

Nossa Costa’da balık keyfini By Balıkçı’da, özel toplantılar ve keyifli sohbetlerinizi şömine odasında, cafe, bar ve aperatif restaurant keyfini Sahil Cafe’de yaşayabilirsiniz. Ayrıca her cuma ve cumartesi Türkiye starlarının sahne aldığı gala programları ile canlı müzik keyfine varabilirsiniz.

Nossa Costa © 2013. Tüm Hakları Saklıdır